265932

71. ERNST METHER-BORGSTRÖM, SOMMITELMA.

Sign. -53. Värilitografia 18/20, 24,5x16 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
300 - 400 EUR
Vasarahinta
560 EUR
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.