71
265932
Ernst Mether-Borgström
(1917-1996)

SOMMITELMA.

Sign. -53. Värilitografia 18/20, 24,5x16 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

300 - 400 EUR

Vasarahinta:
560 EUR