Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
268
271498

Woldemar Toppelius

(Suomi, 1858-1933)
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
10 300 - 15 400 SEK
1 160 - 1 740 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Woldemar Toppelius
(Suomi, 1858-1933)

WOLDEMAR TOPPELIUS, öljy kankaalle, sign. ja päiv. 1916.

Merimaisema. 45x67.

Värihilseily ja pintalikaa.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Hörhammer 1965