MALJAKKO, keramiikkaa, sign. och dat. Rakel Bäck-Usvaala, -43.
Sign. RB. Kukka-aihe keltaisella pohjalla. K 23 cm.
Käyttökulumaa.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui