KULHO, 2 kpl, sekä PULLO, keramiikkaa, Frield Holzer-Kjellberg, Arabia.
Häränverilasite. Sign. F.H. Kj. Halk. 11-20,5. K 11.
Krakelointia.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui