Sign. Painokuva, etsaus, akvatinta, Carborundum ja värikohokuviointi/Mandeure, 52/75, 90x65 cm.
Alkuperä - Provenienssi
The Barrington Galley of London Ltd, New York.
Kirjallisuus
Dupin 450.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui