494
298939

Andy Warhol

(Yhdysvallat, 1928-1987)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 EUR
62 600 - 83 500 SEK
6 790 - 9 050 USD
Vasarahinta
11 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Andy Warhol
(Yhdysvallat, 1928-1987)

KÖLNER DOM.

Sign. Väriserigrafia, diamond dust, 53/60, 100x80 cm.

Alkuperä - Provenienssi

The Barrington Gallery of London Ltd, New York.

Kirjallisuus

Feldman II. 363.