Sign. Väriserigrafia, diamond dust, 53/60, 100x80 cm.
Alkuperä - Provenienssi
The Barrington Gallery of London Ltd, New York.
Kirjallisuus
Feldman II. 363.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui