504
305149

Francis Bacon

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1909-1992)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 EUR
83 500 - 104 000 SEK
9 050 - 11 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Francis Bacon

"METROPOLITAN".

Sign. Värilitografia, 60/200, 114x86 cm.