518
298932

Tom Wesselmann

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1931)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 EUR
62 600 - 83 500 SEK
6 790 - 9 050 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Tom Wesselmann

"BIG BEDROOM BLONDE".

Sign. Väriserigrafia, PP 1/5, 92x111 cm.

Alkuperä - Provenienssi

The Barrington Gallery of London Ltd, New York.