521
305802

Frank Stella

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1936)
Lähtöhinta
3 500 - 4 000 EUR
39 700 - 45 300 SEK
3 650 - 4 170 USD
Vasarahinta
2 950 EUR
Kuvan käyttöoikeudet

Frank Stella

"SHARDS III".

Sign. Litografia ja serigrafia 115x101 cm.

Muut tiedot

Tehty 1978.