521
305802

Frank Stella

(Yhdysvallat, 1936-2024)
Lähtöhinta
3 500 - 4 000 EUR
40 100 - 45 900 SEK
3 660 - 4 190 USD
Vasarahinta
2 950 EUR
Kuvan käyttöoikeudet

Frank Stella
(Yhdysvallat, 1936-2024)

"SHARDS III".

Sign. Litografia ja serigrafia 115x101 cm.

Muut tiedot

Tehty 1978.