527
307266

Andy Warhol

(Yhdysvallat, 1928-1987)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
31 300 - 41 800 SEK
3 390 - 4 520 USD
Vasarahinta
5 400 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Andy Warhol
(Yhdysvallat, 1928-1987)

"PALOMA PICASSO".

A tergo sign. 1975. Litografia 77/90, 103,5x69,5 cm.