Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
221
286974

Yrjö Ollila

(Suomi, 1887-1932)
Lähtöhinta
1 000 - 1 300 EUR
10 500 - 13 700 SEK
1 140 - 1 490 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Yrjö Ollila
(Suomi, 1887-1932)

YRJÖ OLLILA, sign. ja päiv. 1918.

Metsää, 35 x 28.

Maalihilseilyä, pintalikaa.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Hörhammer 1972.