Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
300
315335

TUNTEMATON TAITEILIJA, Öljy kankaalle, sign. Carl Zimmermann, ja päiv. 1826.

Lähtöhinta
1 800 - 2 200 EUR
19 000 - 23 200 SEK
2 060 - 2 520 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Kiharapäinen poika. 72x56.

Korjauksia, värihilseilyä, pintalikaa, krakelointia.