300
315335

TUNTEMATON TAITEILIJA, Öljy kankaalle, sign. Carl Zimmermann, ja päiv. 1826.

Lähtöhinta
1 800 - 2 200 EUR
18 800 - 23 000 SEK
2 040 - 2 500 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Kiharapäinen poika. 72x56.

Korjauksia, värihilseilyä, pintalikaa, krakelointia.