343
277038

Sergei Ivanovich Vasilkovsky

(Venäjän federaatio, 1854-1917)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 EUR
68 300 - 91 000 SEK
6 370 - 8 490 USD
Vasarahinta
58 000 EUR
Sergei Ivanovich Vasilkovsky

"BESHTAU VUORI, KAUKASIA".

Sign. Olja på skiva 23,5x36 cm.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

863. Arman (Armand Pierre Fernandez), Untitled.
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
20 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
20 000 SEK