343
277038

Sergei Ivanovich Vasilkovsky

(Venäjän federaatio, 1854-1917)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 EUR
68 000 - 90 600 SEK
6 260 - 8 350 USD
Vasarahinta
58 000 EUR
Sergei Ivanovich Vasilkovsky

"BESHTAU VUORI, KAUKASIA".

Sign. Olja på skiva 23,5x36 cm.