Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
518
308135

Petri Anttonen

(Suomi, Syntymävuosi 1961)
Lähtöhinta
1 500 - 1 800 EUR
15 800 - 19 000 SEK
1 720 - 2 060 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Petri Anttonen
(Suomi, Syntymävuosi 1961)

"DICE CHANGE PLACES".

A tergo sign. 1993. C-printti, alumiinipohjustus, 2/5, 70x70 cm. Pentti Kourin kokoelmat.

Alkuperä - Provenienssi

Pentti Kourin kokoelmat.

Muut tiedot

Sarjasta "Dice", 1993.