A tergo sign. 1993. C-printti, alumiinipohjustus, 2/5, 70x70 cm. Pentti Kourin kokoelmat.
Alkuperä - Provenienssi
Pentti Kourin kokoelmat.
Muut tiedot
Sarjasta "Dice", 1993.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui