"TULI (HAAPSALU, VIRO. SUNNUNTAI 30.6.1996, KLO 17)".
A tergo sign. etiketille. Duratransvedos, valokaappi, 3/3, 130x175 cm. Pentti Kourin kokoelmat.
Alkuperä - Provenienssi
Pentti Kourin kokoelmat.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui