527
308200

Andrei Lajunen

(Suomi, Syntymävuosi 1969)
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 700 SEK
1 140 - 1 700 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Andrei Lajunen
(Suomi, Syntymävuosi 1969)

"TÄYTETTY LEIJONA".

A tergo sign. 1998. C-printti, alumiinipohjustus, 1/5, 80x80 cm. Pentti Kourin kokoelmat.

Alkuperä - Provenienssi

Pentti Kourin kokoelmat.