533
356458

Zao Wou-ki

(Kiina, 1921-2013)
Lähtöhinta
1 500 - 1 800 EUR
17 200 - 20 600 SEK
1 570 - 1 880 USD
Vasarahinta
1 500 EUR
Kuvan käyttöoikeudet

Zao Wou-ki
(Kiina, 1921-2013)

SOMMITELMA.

Sign. -60. Litografia, 61/125, 41x49 cm.