533
356458

Zao Wou-ki

(Kiina, 1921-2013)
Lähtöhinta
1 500 - 1 800 EUR
15 800 - 19 000 SEK
1 720 - 2 060 USD
Vasarahinta
1 500 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Zao Wou-ki
(Kiina, 1921-2013)

SOMMITELMA.

Sign. -60. Litografia, 61/125, 41x49 cm.