114
368538

Hugo Simberg

(Suomi, 1873-1917)
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
6 320 - 8 430 SEK
687 - 916 USD
Vasarahinta
650 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Hugo Simberg
(Suomi, 1873-1917)

JUHANNUSKOKKOJA.

Sign. 1906. Etsning 15x12,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Malme nro. 202.