Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
308
319281

KOKOELMA VENÄLÄISIÄ KÄSINVÄRITETTYJÄ LITOGRAFIOITA, 27 KPL, SEKÄ KOLLAASI.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
31 600 - 42 200 SEK
3 430 - 4 580 USD
Vasarahinta
2 800 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Alexey Kruchenykh. VZORVAL', 1913. Kuvituksia seuraavilta taiteilijoilta: Natalia Goncharova, Nikolay Kulbin, Kazimir Malevich, Olga Rozanova. Á noin 18 x 13 & 75 x 70.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Aronowitsch, Stockholm.

Muut tiedot

Osa värityksistä myöhempiä.