Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
165
407299

Aune Siimes

(Suomi, 1909-1964)
Lähtöhinta
300 - 400 EUR
3 160 - 4 220 SEK
343 - 458 USD
Vasarahinta
240 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Aune Siimes
(Suomi, 1909-1964)

KERAMIIKKAKULHO.

Sign. AS, Arabia Suomi 1945. Vaalea lasite, krakeloitunut koristelu. Leveys 15,5 cm.