Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
177
401789

Friedl Holzer-Kjellberg

(Suomi, 1905-1993)
Lähtöhinta
400 - 600 EUR
4 220 - 6 320 SEK
458 - 687 USD
Vasarahinta
420 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Friedl Holzer-Kjellberg
(Suomi, 1905-1993)

KERAMIIKKAMALJA.

Sign. F.H.Kj, Arabia 1943. Vaalea lasite, krakeloitunut koristelu ja häränverilasite. Korkeus 13 cm, halk. 20 cm.