502
393850

Man Ray

(USA/Frankrike, 1890-1976)
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
6 260 - 8 350 SEK
679 - 905 USD
Vasarahinta
1 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Man Ray
(USA/Frankrike, 1890-1976)

"PERSONNAGE".

Sign. Värilitografia, VI/L, 64x49 cm.