164
407836

Konrad Mägi

(Viro, 1878-1925)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 EUR
45 300 - 68 000 SEK
4 170 - 6 260 USD
Vasarahinta
24 000 EUR
Konrad Mägi
(Viro, 1878-1925)

"AHVENANMAALAINEN MOTIIVI".

Sign. Öljy kankaalle 33x26,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Yksityiskokoelma.

Näyttelyt

Adamson-Ericin museo, Tallinna 2.3.-28.5.2006; Önningebyn museo, Ahvenanmaa 9.6.-20.8.2006.