179
350131

Michail Konstantinovits Klodt

(Venäjän federaatio, 1832-1902)
Lähtöhinta
8 000 - 12 000 EUR
91 800 - 138 000 SEK
8 370 - 12 600 USD
Vasarahinta
13 000 EUR
Michail Konstantinovits Klodt

LEHMIÄ RANTAMAISEMASSA.

Sign. Öljy kankaalle 29,5x44,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Yksitynen suomalainen kokoelma 1950-luvulta saakka.