Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
45
382416

Eero Järnefelt

(Suomi, 1863-1937)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
21 100 - 31 600 SEK
2 300 - 3 450 USD
Vasarahinta
1 500 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Eero Järnefelt
(Suomi, 1863-1937)

RUNONLAULAJA ONOILA.

Sign. Joensuu, runonlaulaja Onoila, -I-13. Pastelli 57,5x39 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Runolaulaja Omoila