45
382416

Eero Järnefelt

(Suomi, 1863-1937)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 400 SEK
2 270 - 3 410 USD
Vasarahinta
1 500 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Eero Järnefelt
(Suomi, 1863-1937)

RUNONLAULAJA ONOILA.

Sign. Joensuu, runonlaulaja Onoila, -I-13. Pastelli 57,5x39 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Runolaulaja Omoila