56
422742

Alfred William Finch

(Belgien/Finland, 1854-1930)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 EUR
169 000 - 225 000 SEK
15 700 - 20 900 USD
Vasarahinta
15 200 EUR
Alfred William Finch
(Belgien/Finland, 1854-1930)

TERASSI FIESOLESSA.

Sign. Öljy kankaalle 48x60 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Valtioneuvos August Ramsayn ostama suoraan taiteilijalta, sitten nykyisen omistajan äidille.