98
391793

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 EUR
314 000 - 419 000 SEK
34 100 - 45 400 USD
Vasarahinta
46 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

METSÄTIELLÄ.

Sign. 1883. Öljy kankaalle 128x96 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Taideyhdistyksen arvonta.