313
467797

Otto Mäkilä

(Suomi, 1904-1955)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
31 400 - 41 900 SEK
3 410 - 4 540 USD
Vasarahinta
6 250 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Otto Mäkilä
(Suomi, 1904-1955)

"YÖKULKIJA".

Sign. -45. Öljy kankaalle, liimattu levylle 62,5x50 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Taidesalonki Bel Arte.

Näyttelyt

Turun taidemuseo 4.10-23.11 -86, Aboa vetus/Ars Nova 7.10 2004-16.1 2005;Turun taidemuseo 28.1-29.5 2011.