Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
315
467795

Otto Mäkilä

(Suomi, 1904-1955)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 EUR
63 200 - 84 300 SEK
6 870 - 9 160 USD
Vasarahinta
15 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Otto Mäkilä
(Suomi, 1904-1955)

NAISEN MUOTOKUVA.

Sign. Öljy kankaalle 49x40 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Taidesalonki Bel Arte.