Online-teemahuutokaupat
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:
415
467332

Ilkka Väätti

(Suomi, Syntymävuosi 1955)
Lähtöhinta
1 500 - 2 000 EUR
15 400 - 20 500 SEK
1 740 - 2 320 USD
Vasarahinta
1 200 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ilkka Väätti
(Suomi, Syntymävuosi 1955)

"PORRAS II".

Sign. Öljy kankaalle 194,5x154,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.