102
425876

Arvid Liljelund

(Suomi, 1844-1899)
Lähtöhinta
2 000 - 2 500 EUR
22 900 - 28 700 SEK
2 090 - 2 620 USD
Vasarahinta
2 000 EUR
Arvid Liljelund
(Suomi, 1844-1899)

TYTÖN MUOTOKUVA.

Sign. Öljy levylle 25x22 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Gösta Stenman nro 2794.