109
477271

Hjalmar Munsterhjelm

(Suomi, 1840-1905)
Lähtöhinta
17 000 - 23 000 EUR
177 000 - 240 000 SEK
19 200 - 26 000 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Hjalmar Munsterhjelm
(Suomi, 1840-1905)

JOEN RANNALLA, AAMUTUNNELMA.

Sign. Öljy kankaalle 38,5x61 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Hörhammer. A tergo luettelonumero 31241.