160
479630

Lavr Kuzmich Plakhov

(Venäjän federaatio, 1810-1881)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 EUR
105 000 - 126 000 SEK
11 400 - 13 600 USD
Vasarahinta
18 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lavr Kuzmich Plakhov

PAJALLA.

Sign. Öljy kankaalle 74x88 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Häälahja Viipurissa 1850-luvulla. Sen jälkeen perintönä suvussa.

Muut tiedot

We would like to thank Nikolay Krylov for the information concerning this painting.