Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
164
437015

Constantine Korovine

(Venäjän federaatio, 1861-1939)
Lähtöhinta
50 000 - 70 000 EUR
516 000 - 722 000 SEK
57 200 - 80 100 USD
Vasarahinta
235 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Constantine Korovine

MAISEMA KRIMILTÄ.

Sign. 1912. Öljy kankaalle 69x84 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Lahja Tukholman Yliopiston ylioppilaskunnalle 1940-luvulla johtaja Hans Lagerlöfiltä, New Yorkista.