Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
167
478431

Ivan Constantinovich Aivazovsky

(1817-1900)
Lähtöhinta
200 000 - 250 000 EUR
2 060 000 - 2 580 000 SEK
229 000 - 286 000 USD
Vasarahinta
260 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
(1817-1900)

MYRSKY MERELLÄ.

Sign. 1881. Öljy kankaalle 41x54 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Gallery V. Romanovsky, Riga, Dr. Emil Spira, Praha (vuodesta 1926); yksityiskokoelma, sen jälkeen suvussa.

Muut tiedot

Haluamme kiittää Natalia Ignatovaa kaikesta tätä taulua koskevasta tiedosta.