35
468665

Venny Soldan-Brofeldt

(Suomi, 1863-1945)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 EUR
45 100 - 56 400 SEK
4 170 - 5 220 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Venny Soldan-Brofeldt
(Suomi, 1863-1945)

KESKUSTELU.

Sign. -92. Öljy kankaalle, liimattu levylle 28,5x37 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Stenmanin galleria.