73
481231

Elin Danielson-Gambogi

(Suomi, 1861-1919)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 EUR
209 000 - 262 000 SEK
22 700 - 28 400 USD
Vasarahinta
17 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Elin Danielson-Gambogi
(Suomi, 1861-1919)

MUSIIKKIHETKI.

Sign. 1893. Öljy kankaalle 48x39,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Joel Rinne, sittemmin perintönä nykyiselle omistajalle.