343
496946

Sakari Marila

(Suomi, Syntymävuosi 1945)
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
6 280 - 8 380 SEK
681 - 908 USD
Vasarahinta
600 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Sakari Marila
(Suomi, Syntymävuosi 1945)

"KESÄ III."

Sign. -88. Guassi 55x75 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.