448
496943

Matti Kujasalo

(Suomi, Syntymävuosi 1946)
Lähtöhinta
1 800 - 2 200 EUR
18 800 - 23 000 SEK
2 040 - 2 500 USD
Vasarahinta
1 500 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Matti Kujasalo
(Suomi, Syntymävuosi 1946)

"TASAPAINOITETTU KENTTÄ".

Sign. -78. Öljy kankaalle 100x80 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.