Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
496
525456

Antoni Tàpies

(Espanja, 1923-2012)
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 EUR
25 800 - 31 000 SEK
2 860 - 3 430 USD
Vasarahinta
2 900 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Antoni Tàpies
(Espanja, 1923-2012)

"LE GRAND TABLE".

Sign. Litografia, 42/75, 196,5x155 cm.