519
517832

Tero Laaksonen

(Suomi, Syntymävuosi 1953)
Lähtöhinta
6 000 - 7 000 EUR
62 800 - 73 300 SEK
6 810 - 7 950 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Tero Laaksonen
(Suomi, Syntymävuosi 1953)

TERO LAAKSONEN, "TIE VUORILLE".

Sign. 1987. Öljy ja tempera kankaalle 150x170 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.

Muut tiedot