529
517837

Leonard Ackley

(Suomi, Syntymävuosi 1945)
Lähtöhinta
1 500 - 1 800 EUR
15 700 - 18 800 SEK
1 700 - 2 040 USD
Vasarahinta
1 500 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Leonard Ackley
(Suomi, Syntymävuosi 1945)

"KOIRA II".

Sign. 1987. Öljy kankaalle 120,5x145 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.