Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
135
507636

Onni Oja

(Suomi, 1909-2004)
Lähtöhinta
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 300 USD
Vasarahinta
1 200 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Onni Oja
(Suomi, 1909-2004)

"NÄKYMÄ VIHDISTÄ".

Sign. Öljy levylle 51x62 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.