Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
145
495061

Pieter Jansz van Asch, väitetty

(Alankomaat, 1603-1678)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
20 500 - 30 800 SEK
2 320 - 3 490 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
(Alankomaat, 1603-1678)

KYLÄTIE JA MIEHIÄ MAISEMASSA.

Sign. Öljy puulevylle 50x67 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Todennäköisesti taidekauppa Rapp, Tukholma.